Prevádzkár/Čašník

wave prešov s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 - 3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjajúce sa kultúrne centrum (koncerty, galéria, prednášky,divadlo, filmy, kvízy) s barom, terasou a kuchynkou v centre mesta, hľadá do zrekonštruovaných a vynovených priestorov šikovných a profesionálnych chalanov a baby na doplnenie skúseného tímu barmanov a čašníkov. Vybranému kandidátovi ponúkame zaujímavú a kreatívnu prácu v klube, ktorý má 13 ročnú tradíciu a neobyčané zameranie, a ktorý od novembra 2014 bude obohatený novou galériou a od roku 2015 aj divadlom a ateliérom pre divadelné a filmové aktivity. Radi by sme túto skvelú a zaujímavú pracovnú príležitosť ponúkli osobám, ktoré prácu za barom, v službách a kultúre považujú za svoje poslanie, ideálne majú prax v rôznych prevádzkach, a to najmä tých, ktoré sú otvorené aj do noci. Hľadáme osobnosti, ktoré vyhľadávajú prácu s ľuďmi, majú vynikajúce organizačné schopnosti, zmysel pre samostatnosť, zodpovednosť, sledovanie nových trendov a svoju prácu vykonávajú efektívne so zmyslom pre detail. Hľadáme nových členov tímu, ktorí majú pozitívny prístup k práci a dokážu hľadať riešenia v každej situácii. Kreatívnosť, zmysel pre humor a loajalita by im nemali chýbať. Hľadáme tímových hráčov, ktorí do práce vnášajú vyššiu pridanú hodnotu, ako len nalievanie drinkov, prípravu občerstvenia a čapovanie piva.

Si zodpovedný, máš príjemné vystupovanie a chuť pracovať? Máš vzdelanie v odbore hotelierstva resp. prax? Ak áno, radi by sme Ťa privítali do nášho tímu. Sme špecifický, kultúrny priestor zameraný na súčasnú hudbu a umenie s ponukou kvalitnej kávy, vín a pivných špeciálov, jednoduchého občerstvenia v podobe šalátov a panini. Hľadáme nové tváre, ktoré majú chuť pracovať za barom, obsluhovať hostí, pripravovať nápoje a vynikajúcu kávu.
Ak si šikovný a máš chuť sa učiť a pracovať, máš rád hudbu a umenie, čakáme na Tvoj životopis.

Budeme obsadzovať pozíciu prevádzkára a senior/junior barmanov a čašníkov.
Otváradcie hodiny: PO-ŠT 10:00 - 01:00, PIA 10:00 - 03:00, SO 17:00 – 03:00

Náplň práce prevádzkára:
- zodpovedanie za ziskovosť, poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod zverenej prevádzky
- objednávanie tovaru od dodávateľov, jeho oceňovanie a zadávanie do systému
- vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
- kontrolovanie dochádzky personálu, posielanie podkladov na spracovanie miezd mzdovým účtovníčkam
- preberanie denných tržieb a prerozdeľovanie prípadného sprepitného obsluhujúcemu personálu
- kontrolovanie fyzického stavu zásob na sklade
- zosobňovanie vzniknutých mánk a spôsobených škôd
- riešenie reklamácií, problémových a neštandardných situácií

Náplň práce čašníka/barmana
- zodpovedanie za poskytovanie profesionálnych služieb hosťom pri príprave a roznášaní jedál a nápojov
- zodpovedanie za požiadavky hostí
- spolupracovanie pri rozvoji a zlepšovaní servisu jedál a nápojov, sledovanie trendov
- hlásenie a riešenie vzniknuté problémy hostí
- poskytovanie a udržiavanie vysokokvalitného servisu jedál a nápojov.
- dopĺňanie tovaru
- plnenie príkazov prevádzkára/majiteľa
- najšikovnejší a ambiciózni zamestnanci majú možnosť osobného rastu

- flexibilná pracovná doba
- mladý a dynamický kolektív
- celý tím má možnosť zúčastňovať sa zaujímavého kultúrneho programu a možnosť stretávať zahraničných hostí
- možnosť vzdelávania a ďalšieho rastu
- samostatná práca, kde je možnosť navrhovať riešenia a nápady
- zaujímavá pracovná atmosféra a pracovné prostredie
- hodnotiaci systém, ktorý umožňuje napredovať a rozvíjať sa
- zaškolenie
- flexibílny pracovný čas podľa možností otváracích hodín baru
- zaujímavé finančné a motivačné mzdové ohodnotenie bude prezentované priamo na osobnom pohovore
- súčasťou práce je zaškolenie, baristický kurz, komunikačné tréningy, obsluha
- v prípade, že bývate mimo Prešova, je možnosť dohodnutia kompenzácie dopravy
Platové podmienky:
zaškolení zamestnaci 2,50 eur/hodina až 3, eur/hodina + tringelty
brigádnici 2 eur/hodina až 2.50 eur + tringelty

Ak máš záujem o ponúkanú prácu, prosím pošli svoje CV a motivačný list na adresu [email protected]

Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.
Pre veľký záujem budeme kontaktovať len vybraných kandidátov a kandidátky. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelový a gastronomický manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na pozíciu prevádzkár:
- vzdelanie v hoteliestve a gastronómii
- prax v obore, alebo na podobnej pozícii výhodou
- energická osobnosť so zmyslom pre úspech a dosahovania cieľov
- komunikatívnosť, organizačné schopnosti, schopnosť prirodzene viesť ľudí
- proaktívnosť a prozákaznícky orientovaný prístup
znalosť prípravy a ponuky teplých, studených nápojov a občerstvenia
- flexibilita pracovať na ad-hoc akciách
- chuť vzdelávať sa a sledovať trendy, ktoré súvisia
s predmetom činnosti kultúrneho centra (gastro, barmanské trendy a pod)
- znalosť anglického jazyka výhodou
- zodpovedný prístup k práci a zmysel pre detail
- schopnosť pracovať aj v noci
- loajálny prístup k práci
- time management zručnosti, schopnosť si flexibílne zorganizovať povinnosti vrámci týždňa

Požiadavky na pozíciu barman/čašník:
- prax v obore, alebo na podobnej pozícii vítaná
- vzdelanie v hoteliestve a gastronómii vítané
- komunikatívnosť, organizačné schopnosti, schopnosť prirodzene - obsluhovať ľudí a načúvať im
- znalosť prípravy a ponuky teplých a studených nápojov
- ochota učiť sa, vzdelávať sa a sledovať trendy, ktoré súvisia
- s predmetom činnosti kultúrneho centra (gastro, barmanské trendy a pod)
- zmysel pre detail
- schopnosť pracovať v noci

Kultúrne centrum Wave vzniklo v roku 2002, čo z neho robí najdlhšie fungujúce zariadenie svojho druhu v Prešove a svojimi aktivitami je známe po celom Slovensku.
Aktuálne podávame ranjaky každý deň cez týždeň a cez víkend, obedy cez týždeň a večerné menu každý deň cez týždeň aj cez víkend.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1882273  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 - 3 EUR/hodina