Vedúca Zmeny

Wash and Go, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
do 17.2.2020
Od 4,2 EUR/hod.Máme mesačný súťaž kde si Vedúce Zmeny môžu rozdeliť viac než 300 EUR mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neočakávame, že ste hotová vedúca zmeny pre náš podnik. Máme rozsiahli tréningový program, treba iba chuť do práce, organizačné schopnosti a zdravý sedliacky rozum.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti na pozícii Vedúca zmeny:
- zodpovedá za logistiku procesu prania, čo znamená, že plní práčky za danú zmenu podľa zverejneného harmonogramu zákazníkov a tvorí ďalší harmonogram na základe nových objednávok
- zodpovedá za správne označenia prádla počas celého procesu prania, aby nedošlo k zámene alebo zmiešaniu prádla zákazníkov
- spočítava kusy textílií a vyhotovuje zákaznícke listy pred expedíciou
- rozvrhuje prácu a kontroluje kvalitu práce zamestnancov na zmene, pričom sa podieľa na procese prania podľa potreby
- je zodpovedná za príjemnú obsluhu zákazníkov pri návšteve práčovne
- má hmotnú zodpovednosť za dennú tržbu, pokladňu a prevádzku, kontroluje správne používanie a dávkovanie pracích prostriedkov, monitoruje technológiu a upozorňuje zamestnávateľa na možné poruchy
- dohliada na dochádzku a prestávky zamestnancov, ako aj na pracovnú disciplínu a produktivitu zamestnancov na zmene
- v prípade potreby poskytne zaškolenie zamestnancov pri preukázaní nedostatkov v práci, alebo pri zavedení zmien pracovných procesov a postupov
- primárne zodpovedá za označenie a ukladanie vyhotoveného prádla v sklade, ktoré je pripravené na odvoz/expedíciu.
- zodpovedná za denné bežné upratovanie a vzhľad prevádzky vo vnútri ako aj zvonku
- plní ďalšie pracovné povinnosti podľa pokynov vedúceho prevádzky alebo zamestnávateľa

Fantastický kolektív a práca navrhnutá tak, že máte čas aj na vlastný život!!! Plat a všetky odmeny písomne a riadne dohodnuté a všetky odvody riadne zaplatené. Pracuje sa na dlhý / krátky pracovný týždeň (12 hodinové zmeny) - čiže dostatok osobného voľna venovať sa aj sebe/domácnosti/deťom. Odmeny na základe objektívnej produktivity práce. Stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom.

Prosím pošlite životopis na adresu [email protected] , my vám obratom zavoláme. Prosím nevolať do prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť voči zákazníkom, zamestnávateľovi, a kolektívu. Slušné správanie a zmysel pre logistiku, systém a organizáciu práce.

Wash and Go je samoobslužná práčovňa. Ponúkame občanom možnosť si oprať svoje veci sami, alebo zveriť svoju bielizeň naším pracovníčkam. Naši klienti sú hotely, reštaurácie, ubytovne a wellness centrá. Wash and Go je rodinný podnik a bol založený v roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2918945  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.