Práca pre Dôchodkyňu (Pomocný pracovník)

Wash and Go, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prilepšíte si k Vianociam. Potrebujeme vás na pomocné práce v práčovni vrátane upratovania. To znamená skladať uteráky alebo poskladať o mangľovanú posteľnú bielizeň, triediť prádlo, a v prípade potreby upratať prevádzku.

Pracuje sa IBA poobede na 4 hodiny od 15:00 - 19:00 a striedate sa v týždni s ďalšiu kolegyňou, čiže jeden týždeň pracujete v pondelok, utorok a v sobotu a ďalší týždeň štvrtok a piatok.

Ak máte chuť pracovať a nemáte problémy s pohybovým ústrojenstvom radi vás privítame medzi nami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wash and Go je samoobslužná práčovňa. Ponúkame občanom možnosť si oprať svoje veci sami, alebo zveriť svoju bielizeň naším pracovníčkam. Naši klienti sú hotely, reštaurácie, ubytovne a wellness centrá. Wash and Go je rodinný podnik a bol založený v roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2573509  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 EUR na hodinu