Kuchár/pizzér

WAQ s.r.o.

Miesto práce
Juraja Závodského 15, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemnej reštaurácie v Žiline si hľadáme kolegou na pozíciu Kuchára / Pizzéra na trvalý pracovný úväzok,dohodu..

Práca spočíva v príprave a výdaji , pizze, určitých druhov jedál ala carte a všeobecnej práce v kuchyni.

práca v mladom kolektíve
# práca v modernej a novej kuchyni (konvektomat, výdajné pulty, ...)
# práca v stabilnom a zabehnutom prostredí
# zabezpečenie stravy pre zamestnancov

Životopisy posielajte e-mailom, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyúčný list,maturita, zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať, prax vítaná.

Lacrima je pizzeria špecializujúca sa už 15 rokov predovšetkým na donášku kvalitnej pizze pečenej v murovanej peci na drevo
Prevádzka prešla aktuálne kompletnou rekonštrukciou interiéru aj exteriéru, čím sa nám podarilo vytvoriť príjemne útulné prostredie s možnosťou konzumácie jedál a nápojov aj na prevádzke, čo pred rekonštrukciou nebolo možné.Rozšírili sme aj ponuku aj o nove jedlá v úplne novej kuchyni čim sme reagovali na požiadavky nasich zákazníkov

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

WAQ s.r.o.
Juraja Závodského 15
010 04 Žilina
ID: 2759078   Dátum zverejnenia: 10.10.2016