Opatrovateľka v Rakúsku a krajinách EÚ

WAGNER Agency s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky, zdravotnícky personál, au-pair pre 24-hodinovú starostlivosť o pacientov v pohodlí ich domovov situovaných prevažne v Rakúsku. Systém opatery je turnusový, interval striedaní každé dva týždne, prípadne dohodou.

Bezplatné založenie osobnej karty vytvorenej na základe schopností a jazykových znalostí uchádzača s cieľom poskytnúť pracovnú ponuku na mieru. Pomoc pri vybavení administratívnych náležitostí pre získanie prídavkov na dieťa, zdravotného poistenia, poradenstvo pri daňovom priznaní a servis. Za registráciu a získanie pracovného miesta neplatíte žiadne poplatky ani províziu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás prosím telefonicky na 0948 488 777

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Zahraničný klienti vyžadujúci odbornú starostlivosť, 24-hodinovú opateru, prípadnú pomoc v domácnosti a spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

opatrovateľský kurz, v ostatných prípadoch zdravotné vzdelanie

Prepravná a personálna agentúra.
www.wagner-agency.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2076574  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac