Zdravotník

Wachumba ck, s.r.o.

Miesto práce
Ul. P. Mudroňa 1, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy zdravotníka v našich táboroch sú:
v tábore dohliadať na zdravotnú kondíciu detí
uchovávať zdravotnú dokumentáciu účastníkov
viesť zdravotnú dokumentáciu (zdravotnícky denník) počas konania tábora
dohliadať na dodržiavanie základných hygienických návykov účastníkov (hlavne mladšej vekovej kategórie)
konzultuje vhodnosť programu (psychické a fyzické zaťaženie detí ) s hlavným vedúcim tábora
aktívne pomáhať pri realizácii táborového programu

Cestovná kancelária Wachumba ck hľadá ľudí na pracovnú pozíciu zdravotník v detských letných táboroch pre letnú sezónu 2015. Uchádzač o danú pozíciu musí mať vyštudovaný jeden z nasledujúcich odborov:

Ponúkame:
možnosť sebarealizácie ihneď po skončení vysokej školy
možnosť aplikovať získané vedomosti priamo v praxi
prácu v mladom a skúsenom kolektíve
finančnú odmenu
zážitky, ktoré rozširujú horizont

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bc. zdravotná sestra, Bc. pôrodná asistentka, Bc. záchranár, MUDr. Lekár

Wachumba ck je už 15 rokov líder v oblasti zážitkovej pedagogiky. Našim cieľom je vytvárať priestor, v ktorom môžu deti a mladí ľudia rásť, rozvíjať svoj talent, zručnosti a získavať správne hodnoty pre život. Chceme robiť pobyty tak, aby nielen zabávali, ale aj rozvíjali a hlavne aby dávali do života náskok. Našim základnými hodnotami sú Unity - súdržnosť, Respect - tolerancia a Wachumba - láska a chuť do života.

Našu misiu napĺňame a hodnoty odovzdávame cez pestrú ponuku zážitkových pobytov (zimné, jarné a letné tematické tábory, školy v prírode, lyžiarske výcviky, adaptačné kurzy, školské výlety, zážitkové víkendovky a rôzne tematické školenia). Sme najväčší organizátor zážitkových pobytov na Slovensku a ako jediní sme aj držiteľom viacerých akreditácií Ministerstva školstva v tejto oblasti. Ako priekopník v zážitkovej pedagogike na Slovensku cítime našu mieru zodpovednosti a preto chceme byť každý rok lepší a inovatívnejší. Takto inšpirujeme aj ostatných organizátorov táborov a veríme, že nemalou mierou prispievame k vyššej úrovni a kvalite týchto pobytov a popularizujeme neformálne vzdelávanie.

Viac o nás na: https://wachumba.eu/o-nas/kto-sme

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2086248  Dátum zverejnenia: 17.4.2015