Servisný technik

W rent s.r.o.

Miesto práce
Mládežnícka 2161/99, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy bude dohodnutá pri osobnom pohovore na základe osobných skúsenosti a vedomostí uchádzača. Individuálne finančné ohodnotenie. Základná mzda 1500€ brutto + špeciálne príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava, údržba, servisná činnosť na zariadeniach u zákazníkov na Slovensku 80% a Česku 20%
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami baliacich zariadení
- inštalácie baliacich zariadení
- špecifikácia náhradných dielov na základe dokumentácie
- spolu-podieľanie sa na vývoji a tvorbe prototypových strojov

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Technické prostriedky pre efektívny výkon práce (služobné vozidlo, mobilný telefón, PC, ...)
Príležitosť pre kariérny rozvoj – v rámci pracovnej pozície a špecializácie
Profesné tréningy
Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
Príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Osvedčenie: §21, §23 - Samostatný elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky na elektrických zariadeniach , elektro, prax/znalosť riadiacich systémov SIEMENS vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore vítaná

Zodpovednosť, komunikatívnosť, zručnosť

Spoločnosť W rent, s. r. o. je rýdzo slovenskou firmou so stabilnou štruktúrou vlastníkov a vlastným kapitálom, ktorá pôsobí na trhu s baliacimi technológiami od roku 2012.
Sme jedinou spoločnosťou v rámci SK / CZ zaoberajúcou sa výrobou automatických páskovacích a baliacich strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3072420  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac