Obchodný manažér pre čistiacu techniku

W. R. V., s. r. o.

Miesto práce
Neresnická cesta 4068, okres Zvolen
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
paušál + provízia závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna akvizičná činnosť - vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych zákazníkov
- rozvoj existujúceho obchodu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- obchodné rokovania s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi
- identifikácia potrieb zákazníka, vypracovávanie a prezentácia cenových ponúk
- vypracovanie objednávky tovaru
- vypracovávanie návrhov kúpnych zmlúv
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- analýza trhu, monitoring konkurencie
- poskytovanie poradenstva zákazníkom pri výbere vhodného produktu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- bezúhonná minulosť kandidáta
- etické jednanie
- komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti nadštandardnej úrovne
- cieľavedomosť, vytrvalosť a orientácia na výkon
- nadštandardné pracovné nasadenie
- schopnosť kreatívne riešiť problémové situácie vyplývajúce z práce obchodného zástupcu
- zodpovednosť, vytrvalosť, dôslednosť, sebadisciplína, schopnosť prekonávať prekážky
- základné znalosti z elektrotechniky, obchodné znalosti a manuálna zručnosť - výhodou

Patríme na Slovensku medzi popredných dodávateľov čistiacej techniky. Našim zákazníkom ponúkame riešenia v nasadení čistiacej techniky od roku 1993. Vykonávame autorizované obchodné a servisné zastúpenie pre čistiacu techniku od viacerých nadnárodných spoločností.

Zákazníkom ponúkame :
Poradenstvo - Dodávka - Servis - Prenájom

Máme dlhoročné skúsenosti s riešením problematiky čistenia v priemyselnej výrobe a umiestňovaním čistiacej techniky do rôznych oblastí použitia - ťažkého priemyslu (cementárne, lode, stavebníctvo, hutníctvo, kovospracujúci priemysel, ťažba surovín a pod.) potravinárskeho, farmaceutického, elektrotechnického priemyslu, OEM produkcie, ako aj upratovacej techniky pre upratovanie v prevádzkach autoservisov, kancelárskych priestorov, hotelových izieb alebo domácností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2639103  Dátum zverejnenia: 10.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: paušál + provízia závislá od výkonu