Servisný technik

W. R. V., s. r. o.

Miesto práce
Neresnická cesta 4068, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízia podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijatie zariadení do servisu a diagnostika závad čistiacich zariadení
- samostatné komplexné a odborné vykonávanie opráv
- dôkladné a kompletné spisovanie všetkých náhradných dielov, ktoré je potrebné objednať na vykonanie príslušnej opravy
- zaznamenávanie priebehu opravy do zákazkového listu
- samostatné vykonávanie opráv podľa závad udaných zákazníkom a pokynov nadriadeného
- vykonávanie činností podľa požiadaviek BOZP, PO a ochrany životného prostredia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- bezúhonná minulosť kandidáta
- etické jednanie
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- spoľahlivosť
- aktívny vodič
- prax na pozícii servisný technik pre čistiace zariadenia – výhodou
- znalosť v odbore (elektrikár)
- presnosť, precíznosť, manuálna zručnosť
- minimálna odborná spôsobilosť podľa §21-22 – elektrotechnik, samostatný elektrotechnik

Patríme na Slovensku medzi popredných dodávateľov čistiacej techniky. Našim zákazníkom ponúkame riešenia v nasadení čistiacej techniky od roku 1993. Vykonávame autorizované obchodné a servisné zastúpenie pre čistiacu techniku od viacerých nadnárodných spoločností.

Zákazníkom ponúkame :
Poradenstvo - Dodávka - Servis - Prenájom

Máme dlhoročné skúsenosti s riešením problematiky čistenia v priemyselnej výrobe a umiestňovaním čistiacej techniky do rôznych oblastí použitia - ťažkého priemyslu (cementárne, lode, stavebníctvo, hutníctvo, kovospracujúci priemysel, ťažba surovín a pod.) potravinárskeho, farmaceutického, elektrotechnického priemyslu, OEM produkcie, ako aj upratovacej techniky pre upratovanie v prevádzkach autoservisov, kancelárskych priestorov, hotelových izieb alebo domácností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2627293  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízia podľa výkonu