Servisný technik

W. R. V., s. r. o.

Miesto práce
Neresnická cesta 4068, Banskobystrický kraj, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat + provízia podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijatie zariadení do servisu a diagnostika závad čistiacich zariadení
- samostatné komplexné a odborné vykonávanie opráv
- dôkladné a kompletné spisovanie všetkých náhradných dielov, ktoré je potrebné objednať na vykonanie príslušnej opravy
- zaznamenávanie priebehu opravy do zákazkového listu
- samostatné vykonávanie opráv podľa závad udaných zákazníkom a pokynov nadriadeného
- vykonávanie činností podľa požiadaviek BOZP, PO a ochrany životného prostredia

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- bezúhonná minulosť kandidáta
- etické jednanie
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- spoľahlivosť
- aktívny vodič
- prax na pozícii servisný technik pre čistiace zariadenia – výhodou
- znalosť v odbore (elektrikár)
- presnosť, precíznosť, manuálna zručnosť
- minimálna odborná spôsobilosť podľa §21-22 – elektrotechnik, samostatný elektrotechnik

Patríme na Slovensku medzi popredných dodávateľov čistiacej techniky. Našim zákazníkom ponúkame riešenia v nasadení čistiacej techniky od roku 1993. Vykonávame autorizované obchodné a servisné zastúpenie pre čistiacu techniku od spoločností NILFISK A/S z Dánska, TECNOVAP SRL z Talianska a KAIVAC, Inc., z USA.
Zákazníkom ponúkame :
Poradenstvo - bezplatné konzultácie a poradenstvo pri voľbe správneho produktu
Dodávka - dodávka na miesto určenia, inštalácia zariadenia, preškolenie obsluhy
Servis - vybudované profesionálne zázemie pre záručný aj pozáručný servis, vyškolení, skúsení servisní technici k dispozícii v celej SR
Prenájom - požičanie vybraných druhov čistiacich zariadení na určité obdobie

Máme dlhoročné skúsenosti s riešením problematiky čistenia v priemyselnej výrobe a umiestňovaním čistiacej techniky do rôznych oblastí použitia - ťažkého priemyslu (cementárne, lode, stavebníctvo, hutníctvo, kovospracujúci priemysel, ťažba surovín a pod.) potravinárskeho, farmaceutického, elektrotechnického priemyslu, OEM produkcie, ako aj upratovacej techniky pre upratovanie v prevádzkach autoservisov, kancelárskych priestorov, hotelových izieb alebo domácností.
Problematiku upratovania a čistenia je potrebné riešiť takmer denne. Rôzne druhy odpadov – jemný a múčny prach, kvapaliny, odrezky, olej, piliny, stavebný odpad, štiepky, textilné vlákna, voda, zrná, ako aj horľavé, či výbušné látky, alebo roztoče, baktérie či plesne vyžadujú použitie rôznych druhov čistiacich zariadení.
Našim cieľom je ponúkať zákazníkom riešenie problému čistenia tak, aby sa oni mohli plne venovať svojmu podnikateľskému zámeru. Je pre nás potešením, keď sa zákazníci na nás opätovne obracajú s dôverou a ako spoľahlivú spoločnosť nás odporúčajú svojim známym. Práve vtedy sme so svojou prácou spokojní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Neresnická cesta 4068
96001 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Výbošťoková
Tel.: +421911088098
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2627293   Dátum zverejnenia: 14.11.2016