Social media strategist

W. R. P. R.

Miesto práce
Staré mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a starostlivosť o sociálne siete klientov agentúry. Nastavovanie a vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach, podieľanie sa na príprave reklamných / PR kampaní.

Náplňou tvojej práce bude:

- vytvárať stratégie komunikácie na sociálnych sieťach pre klientov
- spravovať jednotlivé kontá klientov (grafika, content, PPC, komunikácia)
- vytvárať kvalitný obsah
- optimalizovať kampane v reálnom čase
- pravidelne na mesačnej / týždennej báze reportovať výsledky, dosiahnuté ciele

Hľadáme makača, ktorý má reálne skúsenosti so social media (Facebook / Instagram / YouTube / Linkedin).

Ide o part time job, s možnosťou rozšírenia na full-time.

Ak sa nebojíš práce, sleduješ trendy a si ochotný na sebe neustále pracovať, pošli nám svoje portfólio stránok, ktoré si spravoval.

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- práca v PR agentúre podieľajúcej sa na svetových projektoch
- pokojné prostredie v mladom tíme
- neformálne a otvorené vzťahy
- teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy

- aktívna skúsenosť so social media
- cit pre reklamu a PR
- kreativita
- flexibilita
- práca v časovom strese

PR agentúra sídliaca v srdci Bratislavy, s menším tímom, pracujúca na svetových projektoch.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3028610  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou