Reagujte bez životopisu

Vedúci hotelovej recepcie, práca bez nočných smien

WX HOTEL, s. r. o.

Miesto práce
Opletalova, 841 07 Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je netto. Zaujímavé platové ohodnotenie, príplatky a bonusy v závislosti od výkonov spoločnosti, všetko záleží od prínosu uchádzača pre spoločnosť. Šikovnosť a samostatnosť sa cení aj platovo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na tejto pozícii W HOTEL*** zahŕňa:

- bežná činnosť recepcie (práca s hosťami, rezervácie ubytovania, telefonická komunikácia so zákazníkmi, check-in a check-out hostí; rezervačné portály Booking.com, HRS, Bookio a iné..)
- plánovanie smien, príprava základných podkladov pre účtovníctvo
- inventarizácia tovaru recepcie a pokladní
- obsluha wellness centra - bežná údržba a sanitácia
- vytváranie marketingových ponúk pre našich hostí
- aktívne hľadanie riešení a pohotové reakcie na vzniknuté situácie.
- príprava a obsluha raňajok cez víkendy (podľa rezervácií a potreby)
- správa firemných sociálnych sietí (facebook, instagram) - tvorba postov a príbehov z aktuálneho diania

Podmienkou sú užívateľské znalosti obsluhy PC.

Znalosť systému OBERON je vítaná, nie však podmienkou; systém zaškolíme, je jednoduchý a všetko all-in-one.

Predpokladaný pracovný čas závisí od rozpisu zmien na danej prevádzke - Recepcia v rozmedzí od 08:00 do 22:00). Pracuje sa na dlhý a krátky týždeň.

ZAUJALA ŤA TÁTO PRACOVNÁ POZÍCIA? SI KOMUNIKATÍVNY, ZODPOVEDNÝ A MÁŠ CHUŤ SA POSÚVAŤ? TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA..

Zaujímavé platové ohodnotenie, príplatky a bonusy v závislosti od výkonov spoločnosti.
Kvalitné zaškolenie.
Kreatívna a nie monotónna práca.
Práca v malom, stabilnom a príjemnom kolektíve.
Otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií.
Zamestnanecká strava.
Využívanie wellness centra, bazéna a iné benefity.
Príspevok na pracovné oblečenie.
Rôzne zamestnanecké výhody.

Hľadáme šikovného uchádzača, ktorý samostatne preberie zodpovednosti za chod recepcie a spraví kontrolu správnosti nastavenia všetkých interných procesov. Každý doručený životopis bude dôkladne posúdený. Žiaľ, nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, bola daná prednosť inému kandidátovi.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelová recepcia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, znalosti práce s PC, ochota pracovať na zmeny, organizačné schopnosti, samostatnosť, ochota riešiť a vyriešiť problém a požiadavky hotelových hostí

Sme WX HOTEL - Trojhviezdičkový rodinný "green" hotel v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves. Hotel má 22 izieb, reštauráciu a wellness centrum. Reštaurácia pripravuje raňajky pre hotelových hostí a varí denné menu a ponúka jedlá "À la Carte". Cez víkend sa u nás konajú svadby, oslavy a rôzne firemné eventy. Bavíme sa smart riešeniami a sme jeden z prvých hotelov na Slovensku, ktorý využíva službu Automatickej recepcie a stále hľadáme nové riešenia. Úzky kolektív pracovníkov vytvára tú správnu pracovnú náladu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1217458  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac