Manager stavieb

Vzduchotechnika Klimac s.r.o.

Odborárska 52, 831 02 Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovník zabezpečuje organizáciu dodávok a montáží vzduchotechniky pre stavby .

- možnosť získavania vedomostí a technického rastu priamo na realizovaných projektoch
- možnosť zúčastňovania sa firemných školení a akcií našich obchodných partnerov
- odmeny , trinásty plat

S uchádzačom bude na výberovom konaní urobený krátky pohovor zameraný na odborné znalosti a doterajšie pôsobenie. Budú mu zadané otázky na vypracovanie z odborných znalostí formou bodového hodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zariadenia budov, vetranie klimatizácia, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od pracovníka vyžadujeme:
- Prax a skúsenosti zo zabezpečovania TZB pre stavby
- aktívne pracovné nasadenie
schopnosť komunikácie s pracovným kolektívom a so
zákazníkmi
- perfektné čítanie projektových dokumentácií

Sme stabilná spoločnosť, ktorá bazíruje na kvalite a profesionálnom realizovaní projektov do, ktorých je pozvaná. Na slovenskom trhu pôsobíme už 31 rokov v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperácií. Zabezpečujeme: profesionálne poradenstvo, montáž, servis.

Staviame na hodnotách: slušnosť, férovosť a spravodlivosť na všetkých úrovniach, nadšení pre prácu a rodinnej atmosfére. Toto je smer, ktorým sa naša firma chce aj naďalej uberať v každej oblasti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2045727  Dátum zverejnenia: 27.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou