Language Coach

Vzdelávacia Akadémia Žilina, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Pezinok, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Nitra, Šaľa, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Námestovo, Žilina, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
podľa rozsahu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť vytvorila úplne nový a originálny spôsob rozvoja jazykových zručností. Za poslednú dobu sa nám podarilo s týmto prístupom uspieť natoľko, že potrebujeme rozšíriť rady o odborníkov, ktorí by sa chceli a vedeli náš spôsob výučby nie len naučiť, ale aj nim vzdelávať ostatných.

Ide o vzdelávanie jazyka pre našich klientov, no úplne odlišným, ako štandardným spôsobom. Tento produkt voláme Language Coaching. Nových Language Coachov obsadzujeme pre mestá ako je Námestovo, Dolný Kubín, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Piešťany, Hlohovec, Trnava, Sládkovičovo, Bratislava a Gelnica.

- vysoká miera sebarelizácie a možnosti na sebe pracovať
- pozitívne a kreatívne pracovné prostredie
- možnosť spolupráce na zaujímavých a netradičných projektoch
- odbornostný rast v metodike a práce s dospelými

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite
1. stručný životopis
2. krátky list, v jazyku v ktorom by ste mali záujem s nami spolupracovať a odpovedzte nám v ňom na nasledujúce otázky:
- akým spôsobom ste nadobudli Vašu aktuálnu jazykovú úroveň,
- prehľad praktických skúseností s používaním jazyka,
- Čo Vás napĺňa a baví?
3. Mesto, alebo kraj v ktorom by ste chceli pracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Holandský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Dánsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Švédsky jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozor nehľadáme koučov, ale hľadáme ľudí:
- ktorí majú jazykové zručnosti na aktívnej komunikačnej úrovni (aktívne ho používali vo svojej práci, alebo štúdiu – bilingválne školy, štúdium v zahraničí, stáže v zahraničí, práca v nadnárodných spoločnostiach s denným používaním jazyka, atď)
- ktorí sú kreatívni, tvoriví, majú v sebe život, majú radi nové veci, radi sa učia, rýchlo sa prispôsobujú, a radi cestujú
- ktorých baví práca s ľuďmi, chceli by sa sebarealizovať pri tvorbe materiálov
- ktorí si myslia, že vedia, alebo by sa mohli naučiť učiť druhých ľudí

Sme dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti rozvoja ľudí. Našou silnou stránkou je, že dokážeme robiť veci na mieru, s vysokou mierou efektivity a profesionality. Náš záber je veľmi široký. Cez jazykové zručnosti, soft skills, až po business & personal development. Bližšie informácie nájde na stránke www.vazilina.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Agátová 183/14
010 01 Žilina
ID: 2347802   Dátum zverejnenia: 13.3.2017