Projektant/konštruktér

VÝVOJ Martin a.s.

Miesto práce
Komenského 19, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné konštruovanie a tvorba technickej
dokumentácie
- spolupráca s členmi projektového tímu
- realizovanie zmien v konštrukčnej dokumentácii
- tvorba sprievodnej dokumentácie
- orientácia v technickej dokumentácii a materiáloch

firemný sociálny program
mimoriadne odmeny za aktivitu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné strojárstvo a elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Analyzovanie a riešenie problémov, digitálna gramotnosť (PC spôsobilosť), informačná gramotnosť, tímová práca, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), komunikácia v cudzom jazyku, samostatnosť, kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.

VÝVOJ Martin, a.s. sa v roku 2016 začlenil ku skupine MSM GROUP. Je to progresívna spoločnosť s bohatou históriou. Tradícia v oblasti výskumu a vývoja je posilnená skúsenosťami z oblasti strojárstva a hlavne obranného priemyslu. VÝVOJ Martin, a.s. koncentruje široké spektrum aktivít v oblasti tohto priemyselného segmentu. Multi-produktová platforma obsahuje prototypovú, kusovú a malosériovú výrobu. Portfólio okrem iného zahŕňa aj vývoj rôznych unikátnych strojov a zariadení. Špecializovaní odborníci garantujú komplexné riešenie vývojových prác konštrukčného a projekčného charakteru, pričom realizácia ,,high-tech“ je možná vďaka pružným väzbám na výrobné kapacity ďalších podnikov. VÝVOJ Martin, a.s. zaujíma významné postavenie na dnešnom predimenzovanom globálnom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2861038  Dátum zverejnenia: 21.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou