Akademický pracovník Vysoké školy technické a ekonomické ČB

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Místo práce
České Budějovice, Česká republika, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice:

Pozice: akademický pracovník – profesor, docent pro obory:
• Mikroekonomie, Makroekonomie, Podnikové řízení, Logistické technologie

Pozice: akademický pracovník – profesor, docent, odborný asistent pro obory:
• Účetnictví a daně
• Strojírenství
• Pozemní stavby
• Marketing, Obchod, Cestovní ruch

Pozice: akademický pracovník – odborný asistent pro obory:
• Jazyky (aprobace AJ, NJ, AJ-NJ)

Požadavky kvalifikace:

• získaný titul prof., doc., Ph.D., v požadovaném, resp. příbuzném oboru
• předpoklady pro vědeckovýzkumnou, tvůrčí, publikační a pedagogickou činnost dle akademických titulů
• praxe ve stejném, příp. příbuzném oboru výhodou
• odborné, publikační, prezentační a projektové činnosti
• časová profesní a cestovní flexibilita
• schopnost práce v kolektivu, tvůrčí charakter
• ochota spolupracovat a podílet se na činnostech související s rozvojem VŠTE
• občanská a morální bezúhonnost
• znalost jednoho světového jazyka
• uživatelská znalost PC

Nabízíme:

• zajímavé pracovní uplatnění v rychle se rozvíjející vysoké škole neuniverzitního typu v metropoli jižních Čech
• odpovídající finanční ohodnocení dle výsledků tvůrčí činnosti
• spolupráci na rozvojových projektech
• prostor pro profesní a odborný růst
• dotované stravování
• 8 týdnů dovolené
• flexibilní pracovní dobu

Informace o pozici:

• Místo pracoviště: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice
• Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
• Délka pracovního poměru: Na dobu určitou s možností prodloužení (se zkušební dobou 3 měsíce)
• Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
• Zadavatel: Zaměstnavatel
• Nástup: 1. 3. 2014

Požadované doklady:

• přihláška do výběrového řízení včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (ke stažení na stránkách školy, příp. na kontaktním e-mailu)
• strukturovaný profesní životopis (Europass)
• ověřené kopie dokladů o absolvování vysoké školy, resp. dokladů o dosažených hodnostech a titulech
• výpis z rejstříků trestů (ne starší 3 měsíců)
• přehled dosavadní pedagogické praxe a praxe v oboru
• přehled publikační, prezentační a vědecko-výzkumné činnosti
• vyplnit přihlášku do výběrového řízení na stránkách www.vstecb.cz (Sekce Škola/Volná pracovní místa)
• požadované doklady zaslat do 22. 2. 2015 na kontaktní adresu, či e-mail

Kontakt:
Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Kontaktní osoba: Ing. Zdeňka Chmelová
Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika
Telefon: 387 842 102

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1989067  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.