Stavebný technik

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy spolu s osobným ohodnotením bude minimálne 1400 a jej prípadné navýšenie bude závisieť od počtu odpracovaných rokov a odborných znalostí. Vypočítaná bude na základe platných právnych predpisov zákona č.553/2003 o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S cieľom posilniť tím prevádzkového oddelenia, hľadáme nového kolegu, špecialistu na prípravu a realizácie stavieb a stavebných rekonštrukcií. Na uvedenej pozícii bude mať úlohy od súčinnosti na príprave s ostatnými zúčastnenými organizačnými zložkami VŠMU, cez komunikáciu s úradmi, projektantmi, v procesoch prípravy výberu zhotoviteľov až po dohľad pri realizácii. Dôraz je na dodržanie schválených postupov a pokynov nadriadeného.
- Príprava podkladov pre zadanie investičného projektu, dokumentácie pre výberové konanie vo vymedzenom rozsahu,
- Spolupráca s nadriadeným pri koordinácii prípravy investičnej výstavby a následnej realizácii,
- Pravidelný reporting o stave prípravy a realizácie jednotlivých investícií,
- Zodpovednosť za riadenie zverených projektov alebo ich častí v súlade so schválenými postupmi,
- V spolupráci s nadriadeným vykonávanie technických prehliadok objektov, navrhovanie opatrenia k odstráneniu nedostatkov,
- Spolupráca na príprave podkladov do plánu rutinnej a štandardnej údržby objektov,
- Spracovávanie prvotných záznamov z posúdenia havárií,
- Zabezpečovanie odstraňovania porúch (havárií) na objektoch v zmysle STN EN - podľa pokynov nadriadeného,
- Vedenie archívu projektovej dokumentácie a vykonávanie ich aktualizácie.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce
37,5 hodinový pracovný týždeň
práca v historickom centre Bratislavy
stavebné a rekonštrukčné projekty na moderných aj historických objektoch VŠMU
príspevok zamestnávateľa na DDS
príspevok na stravné
benefity podľa Kolektívnej zmluvy
práca v stabilnej organizácii
priestor na osobný rozvoj
možnosť kariérneho rastu v rámci VŠMU

V prípade vášho záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis a motivačný list prostredníctvom Profesie.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, oslovovať budeme vybraných záujemcov na základe zaslaného profesného životopisu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

predchádzajúce skúsenosti s technickou dokumentáciou a výkresmi,
orientácia v technických a právnych predpisoch súvisiacich s investičnou výstavbou,
organizačné a komunikačné schopnosti,
samostatnosť,
flexibilita,
spoľahlivosť.
Vašou výhodou sú:
skúsenosti v rámci prípravy a realizácie stavieb, všeobecné znalosti v odbore ekonomika, plánovanie, investície, prax v investičnej výstavbe.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 4778910  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac