Knižnično-informačný pracovník

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky podľa platných predpisov zákona NR č. 553/2003 Z.z.o odmeňovaní zamestanncov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Samostatná metodická, prieskumná a analytická činnosť, spracúvanie materiálov a podkladov na plánovanie a koncepčnú prácu v odbore knihovníctva a informatiky.
-Sprístupňovanie elektronických informačných databáz s otvoreným prístupom na odbornej úrovni.
-Zabezpečenie komplexnej informačnej propagácie a prezentácie v mediálnom prostredí.
-Zabezpečovanie informačného vzdelávania za účelom podpory vzdelávacieho procesu a výskumu VŠMU

5 dni dovolenky na rámec ZP.
Práca v prostredí kultúrnej, historickej inštitúcie v centre Bratislavy.

Ústredná knižnica a študijno informačné stredisko VŠMU v Bratislave, pozve na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov , ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Uchádzač svoje predpoklady na uvedenú pozíciu preukáže profesijným životopisom , ktorý zašle na kontaktnú adresu:
Mgr. Ingrid Barteková, Riaditeľka ÚKaŠIS VŠMU .
E-mail: bartekova@vsmu.sk.
T. č. : 02/59303515 resp. 02/59303532

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Knižnično-informačné štúdiá, Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava
ID: 2729964   Dátum zverejnenia: 19.9.2016