Knižnično-informačný pracovník

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Platové podmienky podľa platných predpisov zákona NR č. 553/2003 Z.z.o odmeňovaní zamestanncov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Samostatná metodická, prieskumná a analytická činnosť, spracúvanie materiálov a podkladov na plánovanie a koncepčnú prácu v odbore knihovníctva a informatiky.
-Sprístupňovanie elektronických informačných databáz s otvoreným prístupom na odbornej úrovni.
-Zabezpečenie komplexnej informačnej propagácie a prezentácie v mediálnom prostredí.
-Zabezpečovanie informačného vzdelávania za účelom podpory vzdelávacieho procesu a výskumu VŠMU

5 dni dovolenky na rámec ZP.
Práca v prostredí kultúrnej, historickej inštitúcie v centre Bratislavy.

Ústredná knižnica a študijno informačné stredisko VŠMU v Bratislave, pozve na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov , ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Uchádzač svoje predpoklady na uvedenú pozíciu preukáže profesijným životopisom , ktorý zašle na kontaktnú adresu:
Mgr. Ingrid Barteková, Riaditeľka ÚKaŠIS VŠMU .
E-mail: [email protected].
T. č. : 02/59303515 resp. 02/59303532

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Knižnično-informačné štúdiá, Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 2729964  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky podľa platných predpisov zákona NR č. 553/2003 Z.z.o odmeňovaní zamestanncov pri výkone práce vo verejnom záujme