Lektor a odborný pracovník v kurzoch NDT

Výskumný ústav zváračský-Priemyselný inštitút SR, z.z.p.o.

Miesto práce
Račianska 71, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pozícia je súčasťou tímu vzdelávania
• prednášanie v kurzoch NDT
• vedenie agendy kurzov NDT a príprava podkladov ku kurzom
• sledovanie nových trendov v oblasti NDT, príprava vzoriek
• komunikácia so zákazníkmi

• práca v úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dlhodobou históriou
• zvyšovanie kvalifikácie
• perspektívne, stabilné zamestnanie
• jazykové kurzy
• príjemné pracovné prostredie
• odborný rast

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• certifikácia v NDT, min. na VT2 a UT2
• prednášanie v kurzoch, komunikácia so zákazníkmi
• min. 2 roky praxe v oblasti NDT, znalosť noriem NDT
• anglický jazyk výhodou

Výskumný ústav zváračský pôsobí vo výskume a vývoji nepretržite už viac ako 70 rokov.
Poslaním VÚZ – PI SR je poskytovať výskumno-vývojové činnosti, výrobky a služby vo zváraní a príbuzných technológiách, orientované na podporu rozvoja priemyselnej výroby, v záujme dosahovania celospoločenskej prosperity slovenského hospodárstva. Rieši problematiku: materiálového inžinierstva, zvárania, navárania, spájkovania, striekania, tepelného delenia a tepelného spracovania. Organizuje vzdelávanie personálu vo zváraní podľa smerníc EWF a IAB a NDT. Certifikuje personál vo zváraní a NDT, systémy manažérstva kvality vo zváraní a výrobkov. Pôsobí ako notifikovaná osoba s oprávnením osvedčovať vybrané zváračské zariadenia.
VÚZ – PI SR je mimoriadne aktívny v riešení excelentných výskumno-vývojových a iných odborných projektov v rámci bohatého networku medzinárodných partnerstiev, vrátane prestížnych projektov Siedmeho rámcového programu a Horizontu 2020.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Výskumný ústav zváračský - Priemyselný inštitút SR
Račianska 71
832 59 Bratislava