Vedecko výskumný pracovník v oblasti hydrotechniky a hydrotechnického modelovania

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania a schopností uchádzača s perspektívou zvýšenia po skúšobnej dobre.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná pozícia je zameraná na vedecko - výskumnú a vývojovú činnosť v oblasti riešenia hydraulických a hydrotechnických problémov s dôrazom na využitie numerických a fyzikálnych modelov, geodetických informačných systémov a terénnych meraní.
Súčasťou práce je aj príprava podkladov pre koncepčnú, legislatívnu, metodickú a normalizačnú činnosť v oblasti hydrotechniky vrátane vzdelávacej, inštruktážnej a konzultačnej činnosti v uvedenej oblasti.

- pracovný čas flexibilný v rámci Pracovného poriadku,
- 45 dní dovolenky,
- možnosť odborného rastu v podobe školení,
- príspevok na školné na VŠ štúdium III. stupňa
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- jazykové kurzy organizované na pracovisku,
- bezplatné parkovanie v areály budovy,
- zamestnanie v uznávanej stabilnej inštitúcii.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/ v sekcii Informačný servis/osobné údaje, link http://www.vuvh.sk/?lid=48.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v odbore vodné stavby a vodné hospodárstvo podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
GIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti vodného hospodárstva a ochrany životného prostredia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatné tvorivé a logické myslenie,
- schopnosť inovatívneho prístupu,
- technické zručnosti,
- komunikatívnosť a flexibilita,
- presnosť a precíznosť.
Skúsenosti s prácou s GIS nástrojmi, databázami a inými softvérovými nástrojmi a širšie jazykové znalosti výhodou.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Abaffy, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 4835901  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac