Koncepčné a koordinačné zabezpečovanie súťažných podkladov pre verejné obstarávanie

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•kompletná príprava podkladov k procesom verejného obstarávania (VO) tak, aby boli dodržané ustanovenia zákona o VO v platnom znení (súťažné podklady, výzva, oznámenie o začatí VO a pod.);
• definovanie podmienok pri vybratej metóde verejného obstarávania, napr. zmluvné podmienky, podmienky zloženia vrátane zábezpeky,
• poskytovanie vysvetlení podmienok účasti a súťažných podkladov uchádzačom alebo záujemcom
•realizácia prieskumov trhu, určenie predpokladanej hodnoty zákazky, posudzovanie a vyhodnocovanie ponúk;
• zadávanie zákaziek (komunikácia s dodávateľmi, kontrola realizácie zákazky);
• spracovávanie dokumentov k podpisu a korešpondencie súvisiacej s realizáciou VO;
• zverejňovanie dokumentov v zmysle zákona o VO na portáloch UVO a CRZ;
• administratívna podpora pri realizácii činností spojených s obstarávaním tovarov, prác a služieb v zmysle zákona o VO;
• evidencia a archivácia dokumentov týkajúcich sa VO;
• skúsenosti s prácou v EKS;
• znalosť procesov v rámci medzinárodných projektov vítaná.

V prípade, že Vás naša ponuka zujala, pošlite prosím strukturovaný životopis na e-mailovú kontaktnú osobu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňaju požiadavky danej pozície.
Vo svojej žiadosti uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Dôslednosť, presnosť
• Analytické myslenie,
• Iniciatívny prístup,
• Samostatnosť
• Flexibilita

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 2804797  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou