Obrábač kovov

Výskumný ústav chemických vlákien, a. s.

Miesto práce
Svit
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 4,41 EUR/hod.- základná mzda 4,41 €/hod. je pre absolventa, konečná výška mzdy sa určí dohodou po absolvovaní pohovoru so zohľadnením individuálnych pracovných skúseností a zručnosti - zamestnanec na tejto pozícii má dohodnutú pohyblivú zložku mzdy podľa individuálnych pracovných skúseností a zručností odprezentovaných na osobnom pohovore - túto pozíciu firma obsadzuje na neurčito, ale na začiatku pracovného pomeru je pracovný pomer na dohodu s dĺžkou trvania 12 mesiacov a potom sa predĺži - uchádzačov bez praxe zaškolíme - stabilný príjem, výplata mzdy vždy načas, stravné lístky,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskej dielni

- stabilný príjem, výplata mzdy vždy načas, stravné lístky

- ročná odmena pri splnení cieľov

- každoročná úprava mzdy

- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi

- firemné akcie (firemný guláš, bowlingový turnaj, vianočný večierok),

- príspevok za darovanie krvi

Sociálny program, stravovanie, dovolenkový a vianočný príspevok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čítanie technickej dokumentácie (výkresov)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)
iniciatívnosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)

Výskumný ústav chemických vláken, a. s. so sídlom vo Svite zabezpečuje v zmysle svojho predmetu činnosti výskum a vývoj v oblasti chemických vlákien, vývoj strojných zariadení pre chemický priemysel a strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Červenková
Tel.: +421527842203
E-mail: poslať životopis
ID: 4693225  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,41 EUR/hod.