Renomovaný európsky výrobca a distribútor regálov a skladovacej techniky hľadá pre svoju slovenskú pobočku nového člena tímu – obchodného zástupcu

Výrobná spoločnosť

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
1.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technické poradenstvo a aktívna akvizícia zákazníkov
• Starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov
• Zodpovednosť za obchodné aktivity a plán predaja vo svojom regióne
• Reporting

Ponúkame:
• Náročnú, ale zaujímavú prácu na HPP s možnosťou veľmi dobrého platového
ohodnotenia v závislosti od predaja
• Zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti, so širokým sortimentom výrobkov najvyššej kvality
• Zaškolenie a možnosť ďaľšieho vzdelávania v oblasti
• Firemné auto, mobilný telefón, notebook
• Daľšie benefity.

Miesto pracoviska: Východoslovenský región a časť stredného Slovenska
Kandidáti ideálne z okresov: Košice, Prešov, Spišská Nová Ves, Rimavská Sobota, Poprad
Typ pracovního pomeru: Práca na plný úväzok
Doba trvania pracovného pomeru: Neurčitá
Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
Benefity: Bonusy/prémie/13. plat, Auto aj na súkromné použitie, Provízie z predaja, Mobilný telefón, Notebook, Príspevok na penzijné/životné pripoistenie, Voľná pracovná doba, Vzdelávacie kurzy, školenia, Firemné akcie
Minimálne požadované vzdelanie: Středoškolské ukončené maturitnou skúškou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ideálne technického alebo obchodného smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ vzdelanie, ideálne technického, alebo obchodného smeru
• Technické povedomie z oblasti logistiky a skladovacej techniky výhodou
• Prax na pozícii obchodného zástupcu minimálne 3 roky (predaj investícií výhodou)
• Prirodzený obchodný talent, schopnosť zaujať klienta
• Obchodné myslenie, dynamickosť, rozhodnosť, dôslednosť
• Sebaisté vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť a schopnosť pracovať v tíme, všeobecný
prehľad, flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Ochota často cestovať
• Vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)
• Nemecký, alebo anglický jazyk slovom i písmom

Výrobca a distribútor regálov a skladovacej techniky
ID: 2247217  Dátum zverejnenia: 10.9.2015