Obchodný zástupca

Vypos Slovakia s.r.o.

Májová 45/57, 95621 Jacovce, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadpriemerný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážená kolegyňa, kolega !
Máš pocit že si v doterajšom zamestnaní nedocenená/-ý aj keď podávaš vysoké pracovné výkony? Je pre Teba zaujímavý motivačný systém odmeňovania ?
Rada/rád cestuješ a komunikuješ s ľuďmi po celom území SR a prípadne aj ČR ?
Ak máš skúsenosti z predaja samolepiacich materálov, lepiacich pások, prípadne obalového materiálu, máš charizmu, si čestný, seriózny človek, chceš zarábať vysoko nadpriemerne, ale aj pracuješ nadriemerne, potom si vítaná/-ný v našej spoločnosti.
Budeš zodpovedať za :
- akvizíciu obchodných partnerov
- rozvoj predaja produktov spoločnosti
- komplexnú starostlivosť o obchodných partnerov
- plánovanie a vedenie obchodných stretnutí
- poskytovanie technického poradenstva
- vyhodnocovanie a reporting obchodných partnerov a produktov

- zaujímavé motivačné ohodnotenie ktoré spolu rozoberieme na osobnom stretnutí
- 13. plat a príspevok na dovolenku pri splnení stanoveného reálneho plánu
- NB, mobil, služobné auto /po splnení kritérií aj pre súkromné účely/
- home office

Uvítame Tvoj motivačný list, životopis v SJ, s uvedením Tvojej praxe v obchode a predaji. Ak budeš vybraná/-ný budeš pozvaná/ný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- obchod, technika, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- pracovitosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- schopnosť prekonávať prekážky

Sme rozvíjajúca sa rodinná, výrobno-obchodná spoločnosť. Pôsobíme na trhu v SR, ČR, Maďarsku a prinášame riešenia v samolepiacich materiáloch, obalových materiáloch, viazacích prostriedkoch a ďalších produktoch. Naše produkty nachádzajú uplatnenie takmer všade.
Rozšírujeme kolektív o obchodných zástupcov, ktorí majú silný záujem participovať a byť prínosom na dosahovaní spoločných cieľov. Našimi zákazníkmi sú výrobné, obchodné spoločnosti, veľkoobchody i maloobchody.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2930198  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadpriemerný