Hľadáme knihomoľa so zmyslom pre marketing

Vydavateľstvo SLOVART, spol. s r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie marketingu hľadáme tretieho člena do tímu – čitateľku alebo čitateľa. Kým čítanie kníh môže byť relaxom, ich tvorba, vznik a následné vypravenie do knižného sveta je však umenie, alchýmia aj voľný pád zároveň. V správnych pomeroch treba namiešať plánovanie aj improvizáciu, sústredenie pod tlakom aj multitasking, zanietenie aj rozvahu.

o Práca v super kolektíve a medzi knihami
o Čiastočne flexibilná pracovnú dobu
o Zľavy na knihy
o Mnoho príležitostí stretávať sa s obľúbenými autormi
o Bezplatné parkovanie
o 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Počet rokov praxe

2

Vieme, že zvládneš tieto nasledovné aktivity:

o Vytváranie a správa obsahu webovej stránky
o Tvorba kreatívnych social media kampaní
o Návrh, realizácia a vyhodnocovanie online marketingových kampaní (PPC, Adwords, direct mail, newsletter...)
o Príprava propagačných materiálov
o Copywriting tlačových správ a článkov
o Príprava podkladov a koordinácia marketingových aktivít v súlade s marketingovým plánom
o Spolupráca na príprave edičného plánu a katalógu
o Aktívne zapájanie sa do marketingových akcií na podporu predaja
o Vyhľadávanie nových príležitostí zviditeľniť vydavateľstvo a jeho knihy

Vydavateľstvo SLOVART pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú encyklopedickú literatúru pre deti, s prihliadnutím na dlhodobú perspektívu čitateľského záujmu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3106943  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou