Projektant - konštruktér

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

VVS a.s. Košice - GR, Komenského č.50 042 48 Košice, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
december, január
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie vodohospodárskych stavieb, vodovodov, kanalizácií a k tomu patriacich ojektov. Je nevyhutné ovládanie prácu s PC, ovládanie programov AUTOCAD, alebo k tomu podobné. Požadujeme, samostatnosť, flexibilnosť.Výhoda je pre vodospod. inžinierov s praxou, najlepšie v odbore ZDI.
Projektový útvar je vybavený s PC technikou na vysokej úrovni.

Zamestnanec dostáva k mesačnému platu výkonostné prémie, dovolenkový a 13. plat.

Vybratí uchhádzači budú oboznámení s termínom výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

šikovný, pohotový operatívne riešiť danú problematiku, nekonfliktný

VVS, a.s. je od roku 2003 transparentným právnym nástupcom Východoslovenských vodární a kanalizácií, štátny podnik, Košice. Patrí k dominantným, prosperujúcim a stabiliným spoločnostiam východoslovenského regiónu. Zamestnáva viac ako 2200 zamestnancov, denno-denne zásobuje pitnou vodou takmer milión obyvateľov, spravuje cca 5500 km vodovodnej siete a viac ako 1700 km kanalizačnej siete. Hlavným cieľom spoločnosti je zlepšiť kvalitu života obyvateľstva v regióne pôsobnosti a to v dodávke kvalitnej pitnej vody verejnými vodovodmi ako aj v odvádzaní odpadových vôd verejnými kanalizáciami pre vyšší počet obyvateľov a ostatných odberateľov napojených na vodovodnú a kanalizačnú sieť. Medzi jej priority patrí aj ochrana životného prostredia v regióne pôsobnosti v súlade s právnymi normami čo sa týka kvality vody a čistiaceho procesu odpadových vôd.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1904170  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou