Produktový špecialista

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné VŠ vzdelanie - podmienkou
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- vodičský preukaz typu B - podmienkou

Osobitné požiadavky
- komplexná znalosť produktov VSE/RWE Gas vítaná
- skúsenosti na rovnakej resp. podobnej pozícii - podmienkou
- pozícia nie je vhodná pre absolventov - min. 3 roky praxe - podmienkou

PC zručnosti
- pokročilá znalosť Word, Excel, Power Point, Outlook

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na ciele
- analyticko - koncepčné myslenie
- inovatívny prístup
- kreativita
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- flexibilita
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímová kooperácia

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Hlavné zameranie
- spravuje a rozvíja zverené produkty a služieb v rámci všetkých fáz ich životného cyklu
- zodpovedá za plnenie obchodného a finančného plánu produktov a služieb

Pracovná náplň
S cieľom naplniť obchodný a finančný plán:
- zodpovedá za produktové inovácie, pripravuje a koordinuje predajné iniciatívy; spolupracuje na tvorbe komunikačnej stratégie a posolstva produktov/služieb a nastavení motivačných schém.
- navrhuje aktivity na zvýšenie úspešnosti predaja produktov/služieb; usmerňuje metodiku predaja; navrhuje zmenu parametrov produktov a služieb na základe analýz trhu, trendov a požiadaviek zákazníkov.
- s ohľadom na existujúce segmenty a subsegmenty analyzuje predajný potenciál produktov a služieb a navrhuje optimálnu distribúciu predajného plánu medzi jednotlivé predajné kanály.
- získava spätnú väzbu na zverené produkty a služby od zamestnancov na predajných kanáloch a od zákazníkov, vyhodnocuje ju a navrhuje segmentovým managerom riešenia.
- spravuje a vyhodnocuje predajné iniciatívy a alternatívne spôsoby predaja produktov/služieb. Navrhuje nové koncepcie a zabezpečuje ich prípravu.
- zodpovedá za zmluvnú dokumentáciu produktov/služieb; zodpovedá aj za evidenciu poskytovaných zliav a výnimiek, spolupracuje pri tvorbe cenníkov pre predaj produktov a služieb

S cieľom zabezpečiť realizáciu aktivít a ich požadovanú dobu implementácie (Time-To-Market):
- zodpovedá za včasnú a korektnú systémovú implementáciu nových produktov/služieb.
- zabezpečuje úpravy a zmeny v systémovej evidencii existujúcich produktov/služieb v súlade s požiadavkami segmentových manažérov a produktových špecialistov; poskytuje podporu pre korektný reporting
- zodpovedá za jednoznačné a korektné systémové nastavenie produktov/služieb
- zodpovedá za dodržiavanie platnej právnej legislatívy v rozsahu svojej pracovnej pozície
- komunikuje a informuje o otázkach súvisiacich so svojou pracovnou činnosťou vo vnútri útvaru, s priamym nadriadeným, so spolupracujúcimi útvarmi, externými partnermi a externými zákazníkmi

Pracovisko - Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP
Ak máte záujem, svoj životopis s motivačným listom zašlite do: 05.08.2014

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1813530  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.