HR generalista

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
- jazykové znalosti – AJ na pokročilej úrovni - podmienkou

Osobitné požiadavky
- prax v oblasti ľudských zdrojov minimálne 5 rokov – podmienkou
- orientácia v oblastiach: mzdy a personalistika, nábor a výber zamestnancov, vzdelávanie a rozvoj, organizačný manažment, základy pracovného práva – podmienkou
- pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti s počtom zamestnancov nad 500 – výhodou
- vodičský preukaz typu B – podmienkou
- PC zručnosti (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou

Kompetencie (schopnosti)
- Analyticko-koncepčné myslenie
- Orientácia na zákazníka
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita
- Tímový hráč

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Náplň práce
- Spolupracuje pri vývoji nových konceptov v oblasti rozvoja a vzdelávania pre potreby interného zákazníka
- Spolupracuje na procese náboru a výberu, ako aj adaptácii a rozvoji zamestnancov a manažmentu
- Spolupracuje na tvorbe nástrojov a konceptov v oblasti personalistiky, miezd a odmeňovania
- Samostatne vytvára HR koncepty
- Aktívne prispieva k procesu implementácie zmien u interného zákazníka
- Aktívne participuje na HR projektoch

Pracovisko: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpkladaný termín obsadenia pracovneh pozície: ASAP

Ak máte záujem, určite zašlite svoj životopis a motivačný list.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1718688  Dátum zverejnenia: 21.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.