Špecialista - personálny rozvoj a vzdelávanie

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa ekonomického alebo humanitného zamerania – podmienkou
- ukončené vzdelanie v študijnom odbore Manažment ľudských zdrojov - výhodou
- jazykové znalosti – AJ na pokročilej úrovni - podmienkou

Osobitné požiadavky
- prax v oblasti rozvoja a vzdelávania zamestnancov minimálne 3 roky – podmienkou
- prax v oblasti trénovania mäkkých zručností (soft skills) – výhodou
- vodičský preukaz typu B – podmienkou
- PC zručnosti (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou

Kompetencie (schopnosti)
- Analyticko-koncepčné myslenie
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Odolnosť voči stresu
- Prezentačné a školiace zručnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Tvorivosť

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Náplň práce
- zabezpečuje proces rozvoja soft kompetencií pre manažérov, kľúčových zamestnancov (talent manažment)
- spolupracuje na tvorbe nástrojov využívaných na posudzovanie ľudského potenciálu spoločnosti (Assessment & Development Center, osobnostná typológia a pod.)
- koordinuje proces hodnotenia soft kompetencií zamestnancov a manažérov
- spolupracuje pri realizácii medzinárodných rozvojových programov (organizácia, nominácie účastníkov, spolupráca pri výbere dodávateľov)
- spolupracuje na aktuálnych HR projektoch
- koncepčne a lektorsky zabezpečuje interné profesijné vzdelávanie (Focus Groups, tréningy RHZ –hodnotenie zamestnancov a pod.)
- spolupracuje na tvorbe plánu rozvojových aktivít a rozpočtu v pridelenej oblasti

Pracovisko: Košice
Pracovný pomer: zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky (cca 2,5 roka)

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP

Ak máte záujem, určite zašlite svoj životopis a motivačný list.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1718687  Dátum zverejnenia: 21.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.