Agent junior

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie – podmienkou

Osobitné požiadavky
- skúsenosť s prácou v oblasti poskytovania služieb a predaja - podmienkou
- skúsenosť s prácou v call centre – výhodou
- práca v medzinárodnej spoločnosti – výhodou

PC zručnosti
- Word, Excel, Internet, Outlook – pokročilá úroveň – podmienkou
- SAP – pokročilá úroveň – výhodou

Kompetencie
- schopnosť komunikovať svoje myšlienky
- odolnosť voči stresu
- orientácia na ciele
- orientácia na trh a zákazníka
- predajné zručnosti
- schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame zaujímave pracovné miesto:

Náplň práce
- poskytuje zákazníkom informácie o produktoch a službách obchodného aj technického charakteru
- realizuje predaj produktov a služieb v súlade s definovaným plánom predaja
- realizuje zmeny v zmluvných podmienkach a kmeňových dát zákazníka vrátane ich administrácie v zákazníckom systéme
- prijíma a postupuje hlásenia technického charakteru (poruchy, plánované odstávky, neobvyklé udalosti)
- rieši požiadavky zákazníkov týkajúce sa správy pohľadávok v rozsahu svojich kompetencií
- aktívne kontaktuje zákazníkov v súvislosti s aktuálnymi obchodnými a marketingovými kampaňami
- získava informácie a aktualizuje údaje v zákazníckej databáze pri každej činnosti podľa definovaných požiadaviek a v stanovenej kvalite
- dodržiava interné normy, metodické postupy, usmernenia a procesy relevantné pre VSE Call Centrum a pre predaj a obsluhu zákazníkov
- spolupracuje s ostatnými útvarmi pri riešení požiadaviek zákazníkov činnosti

Pracovisko: Košice

Obsadenie voľného pracovného miesta formou personálneho leasingu

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP
Ak máte záujem, svoj životopis zašlite do 25.4.2014

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1717319  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.