Supervízor externých predajných kanálov

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné VŠ vzdelanie - podmienkou
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni - výhodou
- vodičský preukaz typu B - podmienkou

Osobitné požiadavky
- skúsenosti s riadením externých predajných kanálov - pozná špecifiká daného kanála
- skúsenosti s riadením procesov - rozumie predajným procesom
- skúsenosti s obsluhou/predajom na kanáloch/BO - výhodou
- znalosti o energetickom trhu

PC zručnosti
- Excel, Power Point, Outlook - expert

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na ciele
- koncepčné myslenie
- inovatívny prístup
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- flexibilita
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- lektorské zručnosti - skúsenosti s predajnými školeniami
- predajné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- tímová kooperácia

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Hlavné zameranie
- riadi a napĺňa obchodný a finančný plán z pohľadu predajného kanála
- zodpovedá za ziskovosť a stratovosť zvereného predajného kanála

Pracovná náplň
S cieľom zabezpečiť doručenie plánovanej marže:
- podporuje manažéra predajného kanálu pri napĺňaní obchodnej stratégie
- monitoruje a koordinuje riadenie výkonu predajného kanála
- spolupracuje pri tvorbe plánu a jeho rozdelenie na jednotlivých predajcov
- koordinuje obchodné aktivity kanála
- zodpovedá za rozvoj predajný proces daného kanála
- monitoruje kvalitu predajného procesu daného kanála
- zabezpečuje proces certifikácie v rámci projektu nWoW (New Way of Working)
- spolupracuje na transformačných a optimalizačných projektoch kanála
- monitoruje kľúčové ukazovatele výkonu, kvality obsluhy a predaja daného kanála
- dáva odporúčania pre zlepšenie kľúčových ukazovateľov výkonu manažérovi daného kanála
- koordinuje prepojenie kontrolingu a predajných kanálov v oblasti reportingu
- monitoruje čerpanie budgetu kanála
- spolupracuje pri tvorbe finančnej i nefinančnej motivácie a pri jej vyhodnocovaní
- spolupracuje pri rozvoji kanála
- realizuje školenia predajných techník
- riadi portfólio produktov a služieb v predajnom kanále
- dáva podnety pre koncepciu vzdelávania predajného kanála
- vypracováva obchodný model kanála

Pracovisko - Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP

Ak máte záujem, svoj životopis a motivačný list zašlite do: 16.4.2014

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1711661  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.