Poradca pre predaj a obsluhu - junior (Prešov)

Prešov, okres Prešov

Je práca v oblasti zákazníckeho servisu a predaja vašim koníčkom? Máte ťah na bránu a záleží Vám na výsledku? Máte radi nové projekty a hľadáte novú výzvu? Chcete prispieť k skvalitneniu služieb pre návštevníkov nášho zákazníckeho centra v Prešove?

Tak potom hľadáme práve Vás!

Hľadáme nového skúseného poradcu predaja a obsluhy zákazníkov pre našu pobočku v Prešove, ktorý zastreší zákaznícky servis v segmente domácností. Ponúkame Vám stabilnú prácu v dynamickom tíme v samotnom centre Prešova, kde sa môžete realizovať.

Pracovná náplň:

• obsluha zákazníkov v segmente Domácnosti a následný predaj produktov a služieb v oblasti komoditných (elektrina a plyn) ako aj nekomoditných tovarov a služieb v súlade s definovanými kľúčovými ukazovateľmi vrátane prijímania poruchových hlásení zákazníkov
• spracovanie hotovostných/bezhotovostných platieb do/z pokladne, vedenie pokladničnej knihy, odvody do banky
• poradenstvo zákazníkom ohľadom obchodných a technických otázok
• zastupovanie odberateľov v procese zmeny dodávateľa elektriny vrátane podpisovania súvisiacich dokumentov

Pracovisko: Zákaznícke centrum Prešov, Levočská 3

Naše očakávania:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania – podmienkou
- prax v oblasti predaja a obsluhy zákazníkov min. 3 roky – podmienkou
- prehľad v oblasti energetiky a znalosť produktov VSE/innogy – vítaná

PC zručnosti
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou
- praktické skúsenosti so systémom SAP – výhodou

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na trh a zákazníka
- komunikačné a predajné zručnosti
- orientácia na ciele a výsledky
- pružnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- riešenie problémov

Čo ponúkame?

- zaujímavú a hlavne dynamickú prácu v stabilnej firme so zahraničným kapitálom
- zaujímavé finančné ohodnotenie s performance bonusom
- osobný rozvoj formou hodnotných školení

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Boršovská
Tel.: +421918884706
E-mail: poslať životopis
ID: 3025988  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.