Aplikačný inžinier - ochrany

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

- Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na elektroenergetiku - podmienkou
- prehľadová znalosť technológii ochrán el. zariadení - výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B - podmienkou
- osvedčenie podľa Vyhl. 508/2009 par. 21 alebo 22 alebo 23 - podmienkou
- skúsenosti s prácou v SAPe - výhodou
- MS Office (WOrd, Excel, PowerPoint) - užívateľská úroveň - podmienkou

Kompetencie:
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť pracovať v tíme
- Analyticko-koncepčné myslenie
- Riešenie problémov

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

ktorého účelom je zabezpečiť bezpečnú a bezporuchovú prevádzku ochrán elektrických zariadení, automatík a zariadení procesnej úrovne riadiacich systémov

- analyzuje a rieši poruchové stavy
- robí výpočty skratových pomerov a výpočty nastavenia ochrán
- programuje a konfiguruje ochrany, automatiky a terminály
- organizuje a vykonáva merania, kontroly a údržbu ochrán, automatík a zariadení procesnej úrovne riadiacich systémov
- zabezpečuje technický dozor pre ochrany, automatiky a zariadenia procesnej úrovne riadiacich systémov
- kontroluje a koordinuje prácu a postupy dodávateľských firiem
- navrhuje, spracováva a pripravuje podklady do plánu obnovy a rozvoja pre ochrany, automatiky a zariadenia procesnej úrovne riadiacich systémov

Pracovisko: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný dátum obsadenia pracovného miesta: 1.1. 2017, príp. dohodou
Svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a motivačným listom zasielajte do: 30.11.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vlastníkom akcií VSE Holding je Fond národného majetku (51 %) a nemecký koncern RWE (49 %).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynská 31
042 91 Košice
ID: 2822195   Dátum zverejnenia: 22.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.