Koordinátor vzdelávania pre retail

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho akčného tímu, ktorý bude:

- koordinovať zverených lektorov a koučov, a dohliadať na rozvojové aktivity v životnom cykle predajcov či teamlídrov
- aktívne vytvárať obsah vzdelávania pre kolegov v predaji
- vyhodnocovať prínos realizovaných vzdelávacích a rozvojových aktivít pre budúce potreby
- zodpovedný za prepojenie a kvalitu rozvojových potrieb jednotlivých predajných kanálov

Naše očakávania na úspešného uchádzača:

• ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa – podmienkou
• min. 3 roky praxe v oblasti koordinácie vzdelávania a rozvojových aktivít pre predajcov - podmienkou
• pracovná skúsenosť v oblasti obchodu ( ideálne retailovej spoločnosti)
• skúsenosť s koordinovaním ľudí (organizáciou práce tímu, s nastavovaním cieľov a pod.)
• anglický jazyk – aktívna úroveň – výhodou
• MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) – aktívna užívateľská úroveň – podmienkou
• vodičský preukaz typu "B" (aktívny vodič) – podmienkou

Pozícia vyžaduje:
- analyticko - koncepčné myslenie (plánovanie nových aktivít, prepájanie potrieb jednotlivých kanálov a pod.)
- samostatnosť
- plánovanie (premýšľať v súvislosti s vývojom trhu, predpokladať potreby rozvoja a pod.)
- vyjednávanie

Čo ponúkame my?

- zaujímavé a inšpiratívne projekty
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie
- kvalitný adaptačný program v oblasti inovatívnych produktov a služieb v rastúcom energetickom biznise
- pracovisko v centre mesta Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Ak Vás naša ponuka oslovila, určite nám zašlite životopis, najneskôr do 30.11.2016.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vlastníkom akcií VSE Holding je Fond národného majetku (51 %) a nemecký koncern RWE (49 %).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynska 31
042 91 Kosice
ID: 2822194   Dátum zverejnenia: 22.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.