Vodič - obsluha mechanizmov (Sečovce)

Sečovce, okres Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie – podmienkou
- vodičský preukaz typu B, C, E – podmienkou
- Kvalifikačná karta vodiča - podmienkou
- Platné doklady o psychologickej a zdravotnej spôsobilosti vodiča
- Preukaz obsluhy zdvíhacích zariadení (plošina, žeriav) - výhodou
- Preukaz obsluhy stavebných strojov a zariadení (rýpadlo, nakladač) - výhodou
- viazačský preukaz - výhodou

PC zručnosti
- PC zručnosti (Word, Excel, Outlook, Internet) – užívateľská úroveň – výhodou

Kompetencie
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Odolnosť voči stresu
- Orientácia na ciele
- Riešenie problémov
- Pružnosť

ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Pracovná náplň:
- vedie zverené motorové vozidlo, obsluhuje zverený mechanizmus
- zodpovedá za zverené vozidlo, mechanizmus, pracovné prostriedky a vykonáva ich údržbu
- zodpovedá za správne naloženie, prepravu a vyloženie stavebnomontážneho materiálu
- spracováva evidenciu jázd a výkonov vo Fleetware - GPS alebo v zázname o prevádzke vozidla

Pracovisko: Sečovce

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: 1.2.2017

Ak máte záujem, svoj životopis zašlite do 11.11.2016

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2781043  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.