Špecialista komunikácie senior

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamického tímu hľadáme nového kolegu s profilom:

- úplné vysokoškolské vzdelanie - podmienkou, odbor masmediálna komunikácia - jednoznačnou výhodou
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni - podmienkou
- skúsenosť na rovnakej resp. podobnej pracovnej pozícii minimálne 2 roky- podmienkou
- pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti - výhodou
- znalosť energetického trhu
- aktívny vodič

PC zručnosti: Power Point, Word, Excel, Outlook, Internet, Adobe Acrobate – na pokročilej užívateľskej úrovni

Kompetencie:
- analyticko - koncepčné myslenie
- tvorivý prístup
- orientácia na trh, zákazníka
- orientácia na ciele
- schopnosť komunikovať svoje myšlienky

Ponúkame zaujímavú pracovnú agendu:

- krízová komunikácia, rozvoj procesov krízového manažmentu
- tvorba konceptov externej komunikácie, prezentácia, realizácia a hodnotenie
- budovanie efektívnych procesov mediálnej a PR komunikácie
- budovanie vzťahov s médiami pre oblasť obchodu, spolupráca s top-manažmentom
- monitoring médií a tvorba mediálnych analýz
- spolupráca na realizácii marketingových kampaní

Pracovisko: Košice (centrum)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vlastníkom akcií VSE Holding je Fond národného majetku (51 %) a nemecký koncern RWE (49 %).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynska 31
042 91 Kosice
ID: 2761205   Dátum zverejnenia: 11.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.