Kouč predajných a odborných zručností

Východoslovenská energetika Holding a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s rozvojom ľudí a spĺňa:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné VŠ vzdelanie II.stupňa- podmienkou, humanitný alebo ekonomický smer
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni - výhodou
- vodičský preukaz typu B - podmienkou, aktívny vodič

Osobitné požiadavky
- prax v oblasti aktívneho predaja, marketingu a starostlivosti o zákazníkov - min 2 roky
- prax v oblasti koučovania, realizácie tréningov a vzdelávania - min 2 roky
- znalosť procesu tvorby a realizácie rozvojových aktivít a vzdelávania dospelých, ako aj ich samotná realizácia
- praktická znalosť koučingových postupov, metodológie a techník

PC zručnosti
- MS Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet - pokročilá úroveň podmienkou
- skúsenosti s prácou so zákazníckymi systémami napr. SAP a CRM - výhodou

Kompetencie (schopnosti)
- výborné komunikačné a prezantačné zručnosti
- orientácia na trh a zákazníka
- predajné zručnosti
- orientácia na ciele
- iniciatíva a proaktívny prístup
- analyticko-koncepčné myslenie
- schopnosť rozvíjať druhých

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto, kde náš kouč:

- konzultuje, podporuje a koučuje v oblasti predajných zručností, produktov, systémov s cieľom sústavného zlepšovania predajných výsledkov a udržiavania vysokého štandardu kvality obsluhy zákazníka, vrátane poskytovania spätnej väzby (hlavne vedúcich teamov)
- spolupracuje s líniovými manažérmi na identifikácii rozvojových potrieb v oblasti predajných a odborných zručností zamestnancov
- podieľa sa na príprave a samotnej realizácii interných rozvojových aktivít, najmä koučingov, ale aj odborných školení, predajných workshopov zameraných na zvyšovanie výkonu v oblasti predaja a kvality obsluhy
- pripravuje pracovné postupy, scripty, tréningové materiály a podklady pre rozvojové aktivity s cieľom nárastu predaja, vyššej efektivity a kvality práce, vrátane správy a využívania nástroja e-learning na tento účel
- práca so zákazníckym systémom
- participuje na projektoch podľa pridelenej role
- aktívne spolupracuje s inými organizačnými útvarmi, ktoré sú súčasťou procesu obsluhy zákazníka a predajných aktivít

Pôsobnosť resp. miesto výkonu práce - Západné Slovensko alebo Stredné Slovensko.
Forma pracovného pomeru: živnosť v rozsahu plného pracovného pomeru

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP

Ak máte záujem, určite nám zašlite svoj životopis a motivačný list, najneskôr do 11.10.2016.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vlastníkom akcií VSE Holding je Fond národného majetku (51 %) a nemecký koncern RWE (49 %).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynská 31
042 91 Košice
ID: 2761203   Dátum zverejnenia: 11.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.