Agent - junior

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie – podmienkou

Osobitné požiadavky
- skúsenosť s prácou v oblasti poskytovania služieb a predaja - podmienkou
- skúsenosť s prácou v call centre – jasnou výhodou
- práca v medzinárodnej spoločnosti – výhodou

PC zručnosti
- Word, Excel, Internet, Outlook – pokročilá úroveň – podmienkou
- SAP – výhodou

Kompetencie
- schopnosť komunikovať svoje myšlienky
- odolnosť voči stresu
- orientácia na ciele
- orientácia na trh a zákazníka
- predajné zručnosti
- schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame zaujímave pracovné miesto s nasl.náplňou:

- telefonické prijímanie hovorov, poskytovanie informácií, riešenie požiadaviek zákazníka a následný predaj našich produktov a služieb
- realizácia zmien v zmluvných podmienkach a kmeňových dát zákazníka vrátane ich administrácie v zákazníckom systéme
- predaj produktov a služieb prostredníctvom odchádzajúcich hovorov
- aktívny kontakt zákazníkov s aktuálnymi obchodnými a marketingovými kampaňami
- plnenie nastavených cieľov predaja v požadovanej kvalite

Pracovisko: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: 1.11.2016
Ak máte záujem, svoj životopis zašlite do 12.10.2016

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Boršovská
Tel.: +421918884706
E-mail: poslať životopis
ID: 2761197  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.