Lektor - predajné kanály

Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie – podmienkou, vysokoškolské - výhodou
- skúsenosť s prácou v rôznych typoch predajných kanálov – 3 roky – podmienkou
- lektorská skúsenosť zameraná na predajné zručnosti - 3 roky – podmienkou
- práca v medzinárodnej spoločnosti – výhodou

Osobitné požiadavky
- znalosť anglického jazyka – výhodou
- Word, Excel, Internet, Outlook – pokročilá úroveň – podmienkou
- Power Point – expert - podmienkou
- SAP – užívateľ - výhodou

Kompetencie (schopnosti):
- Prezentačné zručnosti
- Schopnosť komunikovať svoje myšlienky
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Orientácia na trh a zákazníka
- Tvorivý prístup
- Pružnosť

Ponúkame pracovné miesto s nasledovnou náplňou:

Náplň práce
- zabezpečuje a realizuje školenia pre pracovníkov (predajcov) počas adaptačného procesu a kontinuálne ich vylepšuje
- zabezpečuje a realizuje produktové školenia pre pracovníkov (predajcov) a kontinuálne ich vylepšuje
- spolupracuje na príprave a vytváraní adaptačného procesu a produktových školení pre rôzne druhy predajných kanálov
- zabezpečuje rozvoj predajných zručností predajcov a ich teamleaderov prostredníctvom školení, koučingu a spätnej väzby
- vykonáva administratívne činnosti spojené s činnosťou útvaru

Pôsobnosť resp. miesto výkonu práce - Západné Slovensko.
Forma pracovného pomeru: živnosť v rozsahu plného pracovného pomeru

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis, najneskôr do 30.11.2015.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2337954  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.