Business Development manager

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu na pracovné miesto s profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- VŠ vzdelanie 2.stupňa – ekonomické alebo technické zameranie - podmienkou
- Prax na obdobnej pozícii (konzultant, analytik, produktový alebo projektový manažér) min. 2 roky - podmienkou
- Prax v oblasti elektroenergetiky - výhodou
- Anglický jazyk – aktívne – podmienkou, znalosť aj nemeckého jazyka – výhodou

PC zručnosti
- Power Point, Word, Excel, Outlook, Internet – na pokročilej užívateľskej úrovni – podmienkou

Kompetencie (schopnosti)
- Analyticko-koncepčné myslenie
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Orientácia na ciele
- Pružnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Samostatnosť
- Kreativita

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto s náplňou:

End to end zodpovednosť za návrh, prípravu a implementáciu nových konceptov / produktov v oblasti energetiky (napr. produkt verejného osvetlenia pre obce a pod.)

Pracovisko: Košice (centrum)
Ponúkame pracovné miesto na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Informácie k výberovému konaniu:

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše kritéria, určite nám zašlite svoj životopis. Najneskôr do 24.5.2015

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2100102  Dátum zverejnenia: 30.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.