Prekladateľ - tlmočník

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie humanitného zamerania – podmienkou, filozofická fakulta – výhodou
- štátna skúška z anglického jazyka – podmienkou
- štátna skúška z nemeckého jazyka – výhodou

Práca s PC:
- MS Office (Word, Excel, Internet, Power Point, Outlook) – užívateľská úroveň – podmienkou

Iné:
- znalosť anglického jazyka – podmienkou (úroveň expert alebo aktívne)
- znalosť nemeckého jazyka (aktívne) – jednoznačnou výhodou
- vynikajúca znalosť slovenského jazyka slovom a písmom
- skúsenosti v oblasti prekladov a tlmočenia – veľkou výhodou

Kompetencie (schopnosti):
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu
- plánovanie a organizácia práce
- medzikulturálna citlivosť

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Pracovná náplň
- prekladá dokumenty potrebné pre fungovanie spoločnosti podľa potrieb vedenia spoločnosti a odborných útvarov
- simultánne alebo konzekutívne tlmočí v rámci spoločnosti a na externých podujatiach VSE a.s.
- vedie mesačnú štatistiku vlastných výkonov ( preklady, tlmočenie, korektúry)

Pracovisko: Košice (centrum)

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis a motivačný list, najneskôr do 7.5.2015.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2098735  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.