CRM špecialista - kvalita údajov

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Pracovná náplň

• vykonáva kontrolu čistoty a kvality údajov v CRM systéme pre obsluhu masového segmentu
• navrhuje postupy a kontroly pre zvýšenie kvality CRM údajov a kontroluje dodržanie zámeru
• navrhuje reporty a vyhodnocuje kvalitu údajov CRM a jej vplyv budovanie a udržiavanie vzťahu so zákazníkom
• pripravuje a odsúhlasuje technické špecifikácie / zmenové požiadavky jednotlivých útvarov a koordinuje ich implementáciu
• navrhuje a spolupracuje pri nastavovaní nových procesných riešení v CRM, koordinuje ich implementáciu a vykonáva testovanie
• navrhuje a spolupracuje pri zavádzaní nových modulov a integrácii nových systémov na CRM, koordinuje ich implementáciu a vykonáva testovanie
• pravidelne vykonáva integračný monitoring a reaguje na udalosti
• pripravuje školiace materiály/manuály procesov pre užívateľov, spolupracuje pri tvorbe metodiky
• zabezpečuje, školí a koordinuje školenia koncových užívateľov v CRM systéme
• podporuje užívateľov v produktívnej prevádzke

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- VŠ vzdelanie 1. stupňa so zameraním na ekonomiku/ pedagogiku/ informatiku/ automatizáciu
- anglický jazyk - pokročilá úroveň

PC zručnosti
- MS Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Access - pokročilý
- skúsenosť s reportovacími nástrojmi - výhodou
- skúsenosť s CRM systémom - výhodou

Špeciálne zručnosti
- skúsenosti s návrhom dátových štruktúr a tvorbou zostáv – podmienkou
- lektorské zručnosti - výhodou

Kompetencie
- schopnosť komunikovať myšlienky
- schopnosť pracovať v tíme
- plánovanie a organizovanie práce
- orientácia na ciele
- iniciatíva a proaktívny prístup
- analyticko-koncepčné myslenie

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP

Ak máte záujem, svoj životopis zašlite do 01.05.2015

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2098558  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.