Obchodný reprezentant

Rožňava, okres Rožňava

Spoločnosť Východoslovenská energetika a.s. (VSE a.s.) hľadá ambicióznych, motivovaných a lojálnych pracovníkov ideálne so skúsenosťami v oblasti predaja a komunikácie so zákazníkmi (nie je podmienkou).
VSE a.s. poskytuje svojim odberateľom nadštandardný zákaznícky servis. Spoločnosť vytvorila nový koncept EXTERNÉHO ZÁKAZNÍCKEHO CENTRA, pre ktoré obsadzuje pozície OBCHODNÝCH REPREZENTANTOV.

Informácie o pozícii:

- Miesto práce: Rožňava
- Ponúkaný plat (brutto): od 700 EUR/mesiac fix + motivujúca variabilná zložka
- Termín nástupu: ASAP,ihneď
- Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktualizácia databáz VSE a.s.
- optimalizácia distribučných taríf energií
- udržiavanie a posilňovanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi
- prezentácia a ponuka produktov Východoslovenská energetika a.s. a RWE Gas Slovensko s.r.o.
- individuálne školenia priamo v praxi
- odborné školenia

Iné výhody:

- klasický a skrátený pracovný týždeň
- motivačné finančné ohodnotenie
- fixná zložka + variabilná zložka
- dynamická práca v energickom kolektíve
- firemné akcie – teambulding ( rôzne kultúrne, športové a relaxačné vyžitie)
- individuálne zaškolenie manažérom skupiny (max 5 dní)
- plná podpora VSE a.s.( odev, technické vybavenie )

Získajte prácu pre najsilnejšieho a tradičného dodávateľa energií na východnom Slovensku a využite príležitosť rozvinúť svoje schopnosti.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I.,II. stupňa

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie – KREATIVITA
- skúsenosť s prácou s ľuďmi výhodou nie podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2082214  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.