Špecialista - kontroling senior

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky:
- úplné VŠ vzdelanie ekonomického zamerania - podmienkou
- prax v oblasti finančného kontrolingu min. 5 rokov - podmienkou
- skúsenosti s prácou v medzinárodnej korporácii – výhodou

Jazykové znalosti:
- aktívna znalosť anglického jazyka – podmienkou
- znalosť aj nemeckého jazyka - výhodou

PC znalosti:
- MS Office (Word, Excel - expert, Power Point, Outlook - na užívateľskej úrovni) podmienkou, MS Access – výhodou
- skúsenosti s prácou v systéme SAP - výhodou

Kompetencie:
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Analytické a koncepčné myslenie
- Pružnosť
- Riešenie problémov
- Tvorivý prístup
- Zvládanie stresu
- Schopnosť pracovať v tíme
- Orientácia na ciele a výsledky

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Náplň práce
- koordinuje (na ročnej báze): plánovanie (planning), rozpočtovanie (budgeting), prognózovanie (forecasting) a BSC proces a stanovenie cieľov
- koordinuje projektový a SBU reporting (na mesačnej a kvartálnej báze)
- koordinuje interné a externé QRM
- navrhuje opatrenia na využitie pozitívnych / redukciu negatívnych odchýlok
- poskytuje podporu v rámci projektového riadenia
- zabezpečuje nastavenie a aktualizáciu systému SAP ESM (CO modul a rozhrania s ostatnými systémami)
- pripravuje/posudzuje business plány, analyzuje a vyhodnocuje investičné projekty, pripravuje návrhy pre rozhodnutia vedenia spoločnosti

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: 1.5.2015

Ak máte záujem, určite zašlite svoj životopis a motivačný list, najneskôr do 06.04.2015.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2066336  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.