Špecialista on-line marketingu

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)

Osobitné požiadavky
- aktívna prax v on-line marketingu vrátane on-line predaja - minimálne 3 - 5 rokov
- prehľad v oblasti energetiky
- vodičský preukaz typu "B"

PC zručnosti
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet - pokročilá užívateľská úroveň
- Adobe Photoshop – stredná užívateľská úroveň výhodou
- Google Analytics – stredná užívateľská úroveň
- HTML – základná užívateľská úroveň výhodou

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na trh a zákazníka
- orientácia na ciele
- analyticko-koncepčné myslenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- schopnosť presadzovať svoje myšlienky
- tvorivý prístup

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Pracovná náplň
- Je zodpovedný za plnenie plánov v oblasti online predaja elektriny a plynu vrátane doplnkových produktov a služieb.
- Je zodpovedný za koncepciu rozvoja e-aplikácií slúžiacich na predaj elektriny a plynu a doplnkových produktov. Udržuje vzťah medzi e-service a e-commerce aplikáciami.
- Navrhuje logiku, procesy, navrhuje vylepšenia a zabezpečuje testovanie e-commerce aplikácií na webe a mobilných zariadeniach (vrátane A/B testingu).
- Spolupracuje na analýzach trafic-u na webe z pohľadu predaja a navrhuje opatrenia na jeho vylepšenie.
- Zabezpečuje a analyzuje reporting využívania e-commerce aplikácií a navrhuje riešenia za účelom zvýšenia predaja.
- Sleduje trendy v oblasti e-service a e-commerce.

Oblasť online service:
- Zodpovedá za monitoring a rozvoj služieb poskytovaných oblasti online obsluhy elektrických a plynových zákazníkov, vrátane nastavovania a optimalizácie procesov a testovania riešení.
- Analyzuje a realizuje opatrenia na zvýšenie počtu operácií vykonávaných zákazníkmi prostredníctvom online služieb.
- Je zodpovedný za dosiahnutie cieľov stanovených v oblasti online obsluhy zákazníkov a dodržiavanie plánu rozvoja.
- Spolupracuje s IT na implementácii navrhovaných riešení.
- Zabezpečuje reporting využívania služieb.

Pracovisko: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: ASAP
Ak máte záujem, určite zašlite svoj životopis a motivačný list, najneskôr do 1.3.2015.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 2018023  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.