Špecialista - kontroling obchodu

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- VŠ vzdelanie II. stupňa – podmienkou, ekonomické alebo matematické zameranie výhodou
- skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii min. 3 roky – podmienkou
- prehľad o fungovaní trhu s energiami na Slovensku alebo skúsenosť v oblasti retailu - výhodou

Osobitné požiadavky
- MS Excel – expertná úroveň
- MS Office (Word, Power Point, Outlook, Internet) pokročilá úroveň
- SAP – výhodou
- CRM - výhodou
- znalosť anglického jazyka (postačuje aj pasívna forma)
- Vodičský preukaz typu B

Kompetencie (schopnosti)
Samostatnosť
Analyticko – koncepčné myslenie
Riešenie problémov
Iniciatíva a proaktívny prístup
Pružnosť
Odolnosť voči stresu
Orientácia na trh a zákazníka

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Náplň práce
• spolupráca na plánovaní, príprave forecastov a strednodobého plánu obchodu
• spolupráca na tvorbe obchodnej stratégie
• obchodný kontroling
• príprava business casov
• spracovanie údajov, analýzy a výstupy pre top manažment
• spolupráca pri príprave kalkulačných vzorcov
• poradenstvo v rámci tvorby produktov
• zodpovednosť za správne a včasné výstupy

Pracovisko - Košice (centrum)
Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: dohodou
Ak máte záujem, určite nám zašlite svoj životopis a motivačný list, najneskôr však do: 7.1.2015

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1962278  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.