Obchodný zástupca pre RWE Gas Slovensko, s.r.o.

Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

RWE Gas Slovensko, s.r.o. hľadá obchodných zástupcov:

Náplň práce
predaj portfólia produktov RWE Gas Slovensko,s.r.o.
získavanie nových zákazníkov v segmente malých a stredných firiem
starostlivosť o existujúcich firemných zákazníkov

Miesto pôsobenia
celé Slovensko

Dosiahnuté vzdelanie:
stredoškolské s maturitou a vyššie
pozícia nie je vhodná pre absolventa

Vodičský preukaz
B

Ďalšie požiadavky na kandidáta
reprezentatívne vystupovanie
skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu výhodou
komunikatívnosť
samostatnosť
záujem a ochota učiť sa nové veci
organizácia práce a vysoká pracovná morálka
vlastný osobný automobil
vlastný PC

Ponúkame:

práca na živnosť pre externú spoločnosť zastupujúcu RWE Gas Slovensko,s.r.o.,
plný úväzok

Ponúkaný plat
provízny systém odmeňovania

Termín nástupu
ihneď

Iné výhody
celodenná podpora, produktové a predajné školenia
certifikácia spoločnosťou
umožňujeme prácu z domu - home office
možnosť profesného rastu
flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu sa neváhajte prihlásiť do výberového konania.
Plánujeme obsadiť viac pracovných pozícií.

Termín na zaslanie CV: 16.1.2015
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: február 2015

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1962277  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.