Špecialista - riadenie predajných kanálov - junior

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné VŠ vzdelanie – podmienkou, ekonomické resp. matematické zameranie - výhodou
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni - výhodou

Osobitné požiadavky
- znalosť problematiky (predajné kanály, KPIs) , skúsenosti na rovnakej resp. podobnej pozícii – výhodou

PC zručnosti
- Excel - expert, Word, Power Point, Outlook, Internet – pokročilá úroveň

Kompetencie (schopnosti)
- analytické schopnosti
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- flexibilita
- komunikačné a prezentačné zručnosti

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto:

Pracovná náplň
• analýza predajných výsledkov jednotlivých predajných kanálov v rámci spoločnosti • zber a spracovávanie dát, výpočty profitability jednotlivých predajných kanálov
• výpočet komisných schém voči predajným kanálom
• spolupráca pri meraní KPIs zákazníckych ciest
• spolupráca pri spracovávaní dát z monitoringu spokojnosti zákazníkov a rôznych prieskumov
• príprava podkladov a analýzy pre kanálové review
• participácia na relevantných projektoch
• operatívne analýzy podpory predaja podľa požiadaviek
• práca s dostupnými dátami v SAP SUI
• návrh úprav dátových zdrojov pre potreby získavania požadovaných informácií
• návrh efektívneho spracovania dát
• "helpline" pre predajné a obslužné kanály

Informácie k výberovému konaniu:

Predpokladaný termín obsadenia pracovného miesta: dohodou
Ak máte záujem, svoj životopis a motivačný list zašlite do: 1.10.2014

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1876706  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.