Skúšobný technik – skúšobňa

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu na pracovné miesto s profilom:

Kvalifikačné požiadavky:
- úplné vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania – podmienkou
- odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 § 21 – podmienkou
- odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 § 22, 23 – výhodou
- prax v oblasti elektroenergetiky minimálne 2 roky – výhodou

Osobitné požiadavky:
- zdravotná spôsobilosť vykonávať práce vo výškach - podmienkou
- vodičský preukaz typu B – podmienkou
- anglický jazyk - pokročilá znalosť podmienkou
- PC zručnosti (Word, Excel, Outlook, Internet) – užívateľská úroveň – podmienkou

Kompetencie (schopnosti):
- iniciatíva a proaktívny prístup
- riešenie problémov
- schopnosť pracovať v tíme
- orientácia na zákazníka
- odolnosť voči stresu
- pružnosť

Ponúkame pracovné miesto s pracovnou náplňou:

• V rozsahu svojej odbornej kvalifikácie pripravuje, vykonáva a zabezpečuje priebeh výkonu meraní a skúšok elektrických prvkov, zariadení a predmetov.
• Navrhuje, zabezpečuje a vykonáva bezpečnostné opatrenia pre merania a skúšky zariadení a predmetov za účelom zabránenia prístupu nepovolaných osôb, zaistenia bezpečnosti pracovníkov vykonávajúcich merania a skúšky, resp. osôb prítomných pri meraniach a skúškach.
• Navrhuje, zabezpečuje a vykonáva opatrenia na zaistenie bezpečnej a správnej činnosti meracích a skúšobných zariadení vrátane mobilných meracích a skúšobných zariadení.
• Na základe vykonaných meraní a skúšok posudzuje aktuálny technický stav skúšaných zariadení a predmetov a operatívne rozhoduje o ich bezpečnosti, alebo prevádzkyschopnosti.
• O výsledkoch vykonaných meraní vyhotovuje dokumentáciu ( v písomnej, resp. elektronickej forme), túto dokumentáciu bezodkladne poskytuje osobám zodpovedným za prevádzku skúšaných zariadení, resp. predmetov a archivuje za účelom možnosti jej ďalšieho využitia.
• Dodržiava pokyny Vedúceho skúšobného technika, resp. pracovníka povereného vedením skúšok, alebo meraní.

Pracovisko: Lemešany

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a splňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis, najneskôr do 24.9.2014.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1871021  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.