Dispečer

Košice

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu na pracovné miesto s profilom:

- VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania – 2.stupeň – odbor energetika alebo silnoprúd - výhodou
- praktické skúsenosti na rovnakej resp. podobnej pracovnej pozícii
- znalosť energetického trhu
- znalosť problematiky distribúcie elektriny
- odborná spôsobilosť podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z. - § 23
- MS Office (Word, Excel, Internet, Outlook, Power Point) - pokročilá úroveň - podmienkou, znalosť SAP - výhodou
- vodičský preukaz typu B

Ponúkame pracovné miesto s pracovnou náplňou:

•sleduje, vyhodnocuje a riadi distribúciu elektriny
•riadi proces odstraňovania porúch na zariadeniach distribučnej siete
•riadi proces plánovaných prác na elektrickom zariadení distribučnej siete
•priamo vykonáva manipulácie so silovými prvkami elektrických staníc pomocou diaľkového ovládania
•vedie prevádzkovo technickú dokumentáciu a vydáva operatívne správy o distribúcií
•informuje nadradený dispečing, spolupracujúce dispečingy a vedenie spoločnosti o poruchách väčšieho rozsahu a mimoriadnych situáciách
•spolupracuje na tvorbe dokumentácie a predpisov súvisiacich s dispečerským riadením

Pracovisko: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a splňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis, najneskôr do 19.9.2014.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1869384  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.