Predajca v obchodnom centre (energetika) - Prievidza

Prievidza, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie – podmienkou
- skúsenosti v oblasti predaja zákazníkom min. 2 roky – podmienkou
- prehľad v oblasti energetiky – výhodou

PC zručnosti
- MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na trh a zákazníka
- komunikačné a predajné zručnosti
- zodpovednosť
- drive
- self motivácia
- orientácia na ciele

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto s nasledovnou náplňou:

• realizuje predaj zákazníkom v segmente Domácnosti a Small business - plyn - v súlade s definovanými kľúčovými ukazovateľmi
• realizuje predaj produktov a služieb spoločnosti v súlade s definovaným plánom predaja v komodite plyn, elektrina a v nekomoditných produktoch a službách
• príprava ponúk pre potenciálnych nových odberateľov, príprava, uzatváranie zmlúv a ich evidencia v rozsahu pridelených kompetencií
• aktívne kontaktuje zákazníkov v súvislosti s aktuálnymi obchodnými a marketingovými kampaňami
• poskytuje poradensko-konzultačnú činnosť ohľadom obchodných a technických otázok pre zákazníkov.
• zodpovedá za pridelené vybavenie predajného miesta

Pracovisko: Prievidza (obchodné centrum)

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis najneskôr do 02.09.2014.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 1848260  Dátum zverejnenia: 27.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.